STAVEBNÁ ČINNOSŤ | Prohome | stavebná firma Trenčín | kompletná stavebná činnosť

STAVEBNÁ ČINNOSŤ

Našim cieľom je vytvárať jedinečné riešenia spojené s profesionálnymi službami a plnohodnotným servisom pre každého zákazníka.

 
Sme stavebná firma, ktorá vykonáva stavebné práce, primárne stavby domov na kľúč, čo znamená, že zákazníkovi chceme poskytnúť komplexný servis. V prípade, že zákazník nedisponuje projektom domu, odkomunikujeme na začiatočných stretnutiach potrebné detaily a poskytneme poradenstvo k výstavbe domu, na základe čoho sa neskôr vytvorí projektová dokumentácia na mieru. Zabezpečiť stavebné povolenie alebo neskôr kolaudačné rozhodnutie je prácou pre našich inžinieristov. Samotná výstavba rodinného domu prebieha na základe presne vyšpecifikovaných podmienok.

Naša stavebno-obchodná spoločnosť bola založená v roku 2011 ako pokračovanie stavebnej firmy, ktorá sa v minulosti venovala len stavebným prácam. Na základe skúseností si spoločnosť dokázala veľmi rýchlo uplatniť svoje miesto na trhu, čo viedlo k vzniku mnohých developerských projektov, ako aj k realizácii individuálnych projektov na klúč pre konkrétneho zákazníka. Aktuálne naša spoločnosť ponúka široké portfólio služieb, ktoré zjednodušujú výstavbu a zabezpečujú našim zákazníkom všetky detaily potrebné k realizácii domu na kľúč. Každý rok sa snažíme inovovať a posúvať hranice o kus ďalej, aby sme našim zákazníkom mohli ponúknuť stále viac komplexnosti a hlavne skúseností, ktoré sa vždy snažíme zúročiť pri realizácii ich sna. Zabezpečujeme všetky stavebné práce samostatne, alebo cez našich rokmi overených obchodných partnerov. 
 

  

 

Moderné, nízkoenergetické a ekonomické stavby sú ideálne riešenie pre zákazníka, presne podľa aktuálnych potrieb. Aplikácie moderných ako aj alternatívnych technológií znamenajú pre našich zákazníkov bonus, ktorý im vieme ponúknuť na základe bohatých skúseností z realizácií a následnej spätnej väzby od našich zákazníkov, ktorí tieto technológie už dlhšiu dobu využívajú.

Výstavba domu na kľúč u nás neznamená len zabezpečenie potrebných služieb do konca stavby. Ponúkame profesionálne poradnestvo a služby, ktoré spočívajú aj v tvorbe počítačového 3D modelu predmetného diela, kde zákazník môže vidieť všetky dôležité detaily skôr ako sa so stavbou začne. Takisto veľkým benefitom pri objednaní domu na kľúč je možnosť sledovania celého procesu spolupráce cez elektronické ONLINE KONTO, do ktorého sa naši zákazníci prihlasujú pomocou svojich údajov pridelených na začiatku spolupráce cez našu www stránku všade, kde majú prístup na internet. 

Tešíme sa na každého nového zákazníka, ktorý pre nás znamená možnosť odprezentovať naše skúsenosti a ponúknuť mu maximálne snaženie sa a profesionálnu prácu, ktorá nás veľmi baví, čím vytvoríme zákazníkovi ideálny priestor na stavbu jeho vysnívaného domu.